Yalova TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Radyo Televizyon Alanı Öğretmeni Duygu Saral ve Usta Öğretici Sezgin Altınel’in koordinatörlüğünü üstlendiği, ‘’Z kuşağı soruyor, Y kuşağı Köprü oluyor’’ projesinin dokuzuncu bölümü izleyicisi ile buluştu.
Radyo Televizyon Alanı Öğretmeni Duygu Saral ve Usta öğretici Sezgin Altınel’in, Z kuşağını anlamaya yönelik başlattıkları ve Z kuşağını temsilen öğrencilerden oluşturdukları teknik ekip ile alanında uzman kişilerle gerçekleştirmeye devam ettikleri röportaj serisinin onuncu bölümünün konuğu Yalova İlkokulu Müdür Yardımcısı Cafer Ülker oldu.