eTwinning Meslek Liseleri çalıştayına mesleki eğitim kurumlarında çalışan öğretmenler, akademisyenler, eğitmenler ve Ulusal Destek Servisi üyelerinden oluşan 94 kişi katıldı. Çalıştayda Web 3.0 ve Blockchain, Bilim Eğitimi ve Yaratıcılık, Mesleki Gelişim Maratonu: Vocathlon, eTwinning Yıllık Teması "Well Being", Yapay Zekâ Uygulamaları, Marka Patent Geliştirme, Stem Uygulamaları, Twinspace, Web Araçları, Eğitim Bilişim Ağı ve Etkileşimli Tahtaların Eğitimde Kullanımı başlıklarında sunum ve atölyeler gerçekleştirildi. Prof. Dr. Erdinç ÇAKIROĞLU, Doç. Dr. Yavuz SAMUR, Doç. Dr. Cihan ÇETİNKAYA, Dr. Öğretim Üyesi Bora ERDAMAR ve birçok eğitmen çalıştaya katkı sağladı.
eTwinning Temel Eğitim Çalıştayı'na ise okul öncesi ve sınıf öğretmenleri, akademisyenler, eğitmenler, okul müdürleri ve Ulusal Destek Servisi üyelerinden oluşan 97 kişi katıldı. Ayrıca Eğitimde Yeni Yöntem ve Teknikler, Esnek Öğrenme Alanları, Sürdürülebilir Okul, eTwinning Yıllık Teması "Well Being", Değişen Dünyanın Öğretmeni Olmak, Yapay Zekâ, Eğitimde Oyun ve Oyunlaştırma, Bilim Eğitimi ve Yaratıcılık, Twinspace, Web Araçları başlıklarıyla sunum ve atölyeler gerçekleştirildi. Prof. Dr. Ebru OĞUZ CANOL, Doç. Dr. Hasan ÖZCAN, Dr. Öğretim Üyesi Merve KOŞTUR ve çok sayıda eğitmen çalıştayda yer aldı. Çalıştaylara katılan öğretmenlerin ESEP platformu üzerinden kurucu olarak proje oluşturmaları ve açmaları da sağlandı.